WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

Dodano: 18.05.2020 20:23
Źródło: LM.pl

93 mandaty karne i osiem zatrzymach praw jazdy to statystyki weekendu na drogach regionu konińskiego. Łącznie skontrolowane zostały 203 pojazdy.

Weekend na konińskich drogach upłynął pod znakiem nakładanych mandatów i zatrzymywanych praw jazdy. Łącznie policjanci skontrolowali 203 pojazdy. Aż 114 kierowców popełniło różnego rodzaju wykroczenia. Część została jedynie pouczona, ale w 93 przypadkach policjanci wypisać musieli mandaty.

Niechlubną statystykę mocno zawyżyli kierujący, którzy w terenie zabudowanym postanowili przekroczyć prędkość o ponad 50 km/godz. Takich osób funkcjonariusze ukarali osiem. Ich prawa jazdy zostały zatrzymane na trzy miesiące.

- Przypominamy po raz kolejny, że pośpiech wcale nie oznacza, że szybciej dojedziemy do wyznaczonego celu. Zawsze na swojej drodze przy nadmiernej prędkości możemy spotkać się z drzewem, drugim autem lub sympatycznym policjantem, który będzie zmuszony zatrzymać wasze prawo jazdy - przypominają funkcjonariusze.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO