WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Burmistrz Kleczewa raperem! Nagrał kawałek w #hot16challenge2

Dodano: 19.05.2020 13:17
Źródło: LM.pl

A więc stało się! Burmistrz Mariusz Musiałowski podjął wyzwanie rapera KuRy i nagrał kawałek w ramach #hot16challenge2. W ramach akcji zbierane są pieniądze na walkę z epidemią koronawirusa.

Akcja #hot16challenge2 polega na nagraniu szesnastowersowego utworu rapowego. To nie tylko dobra zabawa, ale również promocja zbiórki na portalu siepomaga.pl, w ramach której gromadze są fundusze na walkę z koronawirusem. Swoje kawałki nagrywali już znani artyści i politycy, a ostatnio do włączenia się do akcji nominowany został burmistrz Mariusz Musiałowski.

Włodarz Kleczewa wyzwanie podjął i we wtorek opublikował swoją propozycję. - Boże mój prowadź, jam dziecko twoje / Pracuję w Kleczewie, powołanie to moje - zaczyna swój kawałek Mariusz Musiałowski. A już na swoim profilu FB tłumaczy: - Po historii sprzed dwóch lat bardzo często ,,rozmawiam" z Bogiem dlatego też taką formułę przyjmuje mój pierwszy (i zarazem ostatni) utwór muzyczny.

W kolejnych wersach burmistrz zapewnia, że ciężko pracuje na swoim stanowisku i ,,z sercem na dłoni chce dbać o tę gminę". Jak to w rapie bywa, miejscami jest ostro - obrywa się niecierpliwym mieszkańcom, którzy chcą, by wszystko było zrobione ,,na wczoraj" oraz ósemce opozycyjnych radnych: ,,Dlaczego też, Boże, jest ośmiu takich / Co wciąż podkreślają, my z innej paki". Jednocześnie jednak Mariusz Musiałowski dziękuje siódemce pozostałych, z którymi na co dzień współpracuje.

Kawałek kończy się w zaskakujący sposób, burmistrz Kleczewa, nie wprost i nie wiadomo, czy na poważnie, deklaruje swój polityczny plan: ,,Mariusz Musiałowski - prezydent Polski!". 

Zgodnie z zasadą burmistrz Kleczewa nominował również kolejne osoby, które mają zaprezentować swoje propozycje w #hot16challenge2. To Zbigniew Dobrzycki, dyrektor Centrum Kultury w Kleczewie, Magdalena Siupa, dyrektor biblioteki w Kleczewie oraz Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina. Akcja w naszym regionie więc nie wygasa, a wręcz odwrotnie - nabiera rozpędu. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Popłynęło wazeliną.,,Śpiewać każdy może,trochę lepiej lub troche gorzej"
Dodano: 19.05.2020 15:00    Przez: kret

KOMENTARZE

Kto zna Mariusza, wie jakie ma plany. Na prezydenta urodził się i został powołany ;-)
Dodano: 19.05.2020 13:47    Przez: Karolina Blejwas
Brawo dla burmistrza za wykonanie . a wersy podyktowała rzeczywistość. I poszły wersy w świat.....
Dodano: 19.05.2020 14:54    Przez: obiektywna
Popłynęło wazeliną.,,Śpiewać każdy może,trochę lepiej lub troche gorzej"
Dodano: 19.05.2020 15:00    Przez: kret
"Inni " powinni opuścić już swój Matrix. Trwanie w oderwanej rzeczywistości , kurczowe trzymanie się przeszłości ,odbiera im resztki godności. Można sobie ten wers wyśpiewać.
Dodano: 19.05.2020 15:09    Przez: obiektywna
Brawo Mariusz,tak trzymać.Tekst w punkt,cel szczytny.
Dodano: 19.05.2020 15:37    Przez: G2
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO