WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wylicytuj koszulkę Bielika i wspomóż w walce z chorobą Bartka

Dodano: 21.05.2020 09:35
Źródło: LM.pl

Oryginalną koszulkę meczową ze spotkania reprezentacji Polski ze Słowenią z autografem Krystiana Bielika można wylicytować na Allegro. Dochód z akcji przeznaczony zostanie na wsparcie chorego na raka Bartka i jego rodziny.

Pan Bartek zachorował na raka urotelialnego w 2018 r. Standardowe metody leczenia, ciągła chemiotarapia oraz operacja (usunięcie pęcherza moczowego) nie przynoszą oczekiwanego efektu. Jest wręcz odwrotnie, jego stan pogarsza się z dnia na dzień. Leczenie jest mocno kosztowne, ale jego bliscy głęboko wierzą, że mogą mu pomóc.

Bartek ma żonę i dwójkę dzieci. By pomóc przetrwać mu oraz jego rodzinie uruchomiona została specjalna licytacja koszulki Krystiana Bielika. Wychowanek Górnika Konin podarował swoją koszulkę meczową z autografem z meczu eliminacyjnego reprezentacji Polski ze Słowienią z 19 listopada 2019 r. 

Licytacja potrwa do 3 czerwca do godz. 22.00. Choć wystartowała zaledwie wczoraj wieczorem, już teraz cena koszulki wynosi 338 zł. Wszyscy chętni składać swoje oferty mogą pod TYM linkiem. 

Za licytację odpowiada Fundacja Poland21c. - Tworząc Fundację Poland 21c wierzymy, że poprzez sport i dzięki niemu można osiągnąć nie tylko dobrą kondycję fizyczną, ale przede wszystkim stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem, wolnym od uzależnień i pełnym szacunku dla innych. Dlatego wspieramy młodych sportowców w ich dążeniu do samorozwoju i każdego dnia jesteśmy dumni z osiąganych przez nich wyników - czytamy w opisie licytacji.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO