WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kino w Twoim samochodzie

Materiał promocyjny

Dodano: 22.05.2020 12:54

Wyruszamy z kinem w przestrzeń miejską. Dwa filmowe weekendy w czerwcu przygotowują CKiS- DK Oskard i miasto Konin. Kino samochodowe zagości w Koninie 12 i 20 czerwca.

Kino samochodowe przeżywa prawdziwy renesans w Polsce i za granicą. Dla kinomanów, stęsknionych za wielkim ekranem, przygotowaliśmy 2 pokazy samochodowe.

12 czerwca CKiS-DK Oskard zaprosi widzów na parking przed amfiteatrem, gdzie o 21.30 zobaczą film „Na noże”, komedię kryminalną z gwiazdorską obsadą, nominowaną do Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny. W rolach głównych: Daniel Craig, Chris Evans, Don Johnson, Toni Collette. Bilety będzie można kupić od poniedziałku na stronie www.ckis.konin.pl oraz w kasie CKiS przy ul. Okólnej 47 a.

20 czerwca miasto Konin zaprosi widzów do Kina Samochodowego na konińską giełdę. Tytuły projekcji poznamy już wkrótce.

Kino samochodowe odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino,   ckis,   kino samochodowe

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO