WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Laptopy trafiły do trzech szkół średnich w powiecie konińskim

Dodano: 22.05.2020 17:30
Źródło: LM.pl

Laptopy zakupione w ramach projektu „Zdalna Szkoła” zostały przekazane przez władze powiatu konińskiego trzem szkołom średnim w Kleczewie, Sompolnie i Żychlinie.

Starostwo Powiatowe w Koninie dzięki wsparciu finansowemu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego mogło kupić 26 laptopów, które zostały rozdzielone między trzy szkoły. Komputery trafiły do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie oraz w Sompolnie, a także Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Wszystkie te placówki zgłosiły potrzebę wsparcia w systemie zdalnego nauczania. Przekazany szkołom sprzęt komputerowy pozwoli zarówno uczniom jak i nauczycielom na edukację online.

Powiat na zakup laptopów pozyskał grant w wysokości niespełna 70 tys. zł.

fot. Starostwo Powiatowe w Koninie

  • Laptopy trafiły do trzech szkół średnich w powiecie konińskim

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO