WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Trwa konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej

Dodano: 22.05.2020 18:25
Źródło: LM.pl

Do 2 czerwca koniński magistrat przyjmuje dokumenty kandydatów na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Koninie.

Aplikujący na stanowisko dyrektora DPS przy ul. Południowej muszą mieć co najmniej 5-letni staż pracy i co najmniej 3-letni staż w pomocy społecznej. W ofercie konkursowej zamieszczonej na stronie Urzędu Miejskiego w Koninie określono zakres zadań przyszłego szefa placówki. Należy do nich m.in. nadzór i organizowanie pracy DPS, opracowanie planu dochodów i wydatków, przestrzeganie dyscypliny finansowej, nadzór nad prawidłowym rozpoznaniem, diagnozowaniem i realizacją potrzeb podopiecznych, a także dbałość o zapewnienie i utrzymanie odpowiedniego standardu usług świadczonych przez DPS.

Dokumenty aplikacyjne można składać w Urzędzie Miejskim w Koninie, pokój nr 102 lub przesłać na adres magistratu z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Koninie".

  • Konin. Trwa konkurs na dyrektora Domu Pomocy Społecznej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO