WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Golina. Akcja krwiodawstwa po raz pierwszy w Bibliotece Publicznej

Dodano: 25.05.2020 17:00
Źródło: LM.pl

Akcja zbiórki krwi odbędzie się w połowie czerwca w Bibliotece Publicznej w Golinie. To pierwsza tego typu inicjatywa organizowana przez książnicę i Stowarzyszenie Razem dla Goliny.

W dobie koronawirusa zapasy krwi w banku znikają w mgnieniu oka. Stąd inicjatywa Biblioteki Publicznej w Golinie, która wspólnie z „Razem dla Goliny” postanowiła zaprosić mieszkańców gminy do akcji krwiodawstwa.

- Możliwość uratowania komuś zdrowia lub życia to najlepsza nagroda, jaką możemy otrzymać za oddanie krwi. Dlatego zapraszam Państwa do akcji . Liczę na Waszą obecność i wsparcie. Wierzę iż ,jak zawsze , staniecie na wysokości zadania – zachęca do udziału Żanetta Matlewska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Golinie.

Akcja odbędzie się 13 czerwca w godzinach od 9.00 do 12.00.

  • Golina. Akcja krwiodawstwa po raz pierwszy w Bibliotece Publicznej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO