WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grodziec. Przedszkole, biblioteka i plac targowy znowu otwarte

Dodano: 28.05.2020 17:03
Źródło: LM.pl

Gmina Grodziec po przerwie związanej z koronawirusem, 1 czerwca otworzy kolejne placówki i miejsca, gdzie mogą gromadzić się mieszkańcy.

Zgodnie z decyzją wójta Mariusza Woźniaka, od najbliższego poniedziałku (1 czerwca) otwarte będzie Przedszkole Samorządowe w Grodźcu, Biblioteka Publiczna w Grodźcu, a także Plac Targowy i boisko „Orlik”. Wcześniej, w związku ze znoszeniem kolejnych obostrzeń, od 25 maja przywrócona została bezpośrednia obsługa interesanta w Urzędzie Gminy Grodziec i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Mieszkańcy przyjmowani są z zachowaniem bezpiecznej odległości od innych osób, zasłonięcia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk po wejściu do budynku.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO