WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wystartował Bieg Milowego Słupa. Rywalizuje już 150 zawodników

Dodano: 30.05.2020 11:25
Źródło: LM.pl

W nowej formule zgodnej z rygorem sanitarnym wystartował dziś XXII Bieg Milowego Słupa. Biegacze trasę pokonują indywidualnie, a jej udokumentowane przebycie wysyłają do organizatorów.

Biegacze w tym roku nie spotkają się razem na mecie, ale rywalizują indywidualnie. Każdy chętny sam ustala sobie trasę biegu lub marszu nordic walking. Ważne, by zgadzał się dystans - odpowiednio dziesięć i pięć kilometrów. Bieg wystartował dziś o godz. 6.00 i potrwa do do godz. 22.00 w niedzielę. Przebytą trasę zawodnicy rejestrują za pomocą aplikacji biegowych oraz zdjęć i wysyłają do organizatora - MOSiR Konin.

Na taką formę zabawy jeszcze przed startem biegu zdecydowało się około 150 zawodników. Ta liczba może jednak jeszcze wzrosnąć, zapisywać się można bowiem cały czas, aż do zakończenia imprezy. Wystarczy wpłacić piętnaście złotych za osobę pełnoletnią lub dziesięć złotych za osobę do osiemnastego roku życia na numer konta 32 1090 1199 0000 0001 1725 9723 i podesłać potwierdzenie przelewu wraz z danymi adresowymi na adres email: sportszkolny@mosirkonin.pl. A później, oczywiście, przebiec lub przemaszerować dziesięć lub pięć kilometrów. 

Każdy z uczestników Biegu Milowego Słupa, podobnie jak w poprzednich latach, otrzyma okolicznościowy medal. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   XXII Bieg Milowego Słupa,   MOSiR Konin,   koronawirus,   epidemia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO