WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Nauczyciele SP10 z życzeniami dla swoich uczniów

Dodano: 1.06.2020 09:41
Źródło: LM.pl

Dzień Dziecka inny niż wszystkie. Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 10 w Koninie przygotowało z tej okazji nietypowe życzenia dla swoich wychowanków.

Gdyby nie pandemia, dzisiaj z pewnością w mieście odbywałoby się mnóstwo wydarzeń skierowanych do najmłodszych. Również w szkołach nie brakowałoby festynów, zawodów czy konkursów. Niestety na to trzeba będzie poczekać przynajmniej do przyszłego roku, ale nauczyciele nie zapomnieli o swoich uczniach. Pracownicy SP10 postanowili w nietypowy sposób przesłać życzenia swoim wychowankom. Zobaczcie sami!

  • Konin. Nauczyciele SP10 z życzeniami dla swoich uczniów

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO