WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wierzbinek. Nie ustąpił pierwszeństwa, poszkodowane dziecko

Dodano: 2.06.2020 10:59
Źródło: LM.pl

Dwa samochody osobowe zderzyły się wczoraj na skrzyżowaniu w miejscowości Teodorowo (gm. Wierzbinek). W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 16.00 w miejscowości Teodorowo (gm. Wierzbinek). Jak informuje Szymon Urycki z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, 32-letni kierujący fordem c-max nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu, doprowadzając tym samym do zderzenia z volkswagenem polo. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące volkswagenem, w tym czternastoletnie dziecko.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z JR-G nr 1 w Koninie oraz druhowie z OSP Ślesin i OSP Wierzbinek. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm poszkodowanym osobom, w tym dziecku oraz odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach. Przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowane osoby do szpitala. Dalsze działania strażaków polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych – informuje kpt. Sebastian Andrzejewski z KM PSP w Koninie.

Kara dla kierującego fordem zależna będzie od kwalifikacji zdarzenia. - Wszystko zależy od tego, czy poszkodowane osoby będą hospitalizowane dłużej, niż siedem dni. Jeżeli tak, będzie skierowany wniosek do sądu i on będzie wszystko rozpatrywał – informuje Szymon Urycki z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

fot. JRG Nr 1 w Koninie

  • Wierzbinek. Nie ustąpił pierwszeństwa, poszkodowane dziecko

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek,   kolizja,   policja,   straż pożarna,   Teodorowo,   Wierzbinek,   poszkodowani

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO