WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Aktualne dane konińskiego sanepidu dotyczące koronawirusa

Dodano: 3.06.2020 09:56
Źródło: LM.pl

Trzy osoby hospitalizowane i 82 osoby objęte kwarantanną. To aktualne dane dotyczące koronawirusa w Koninie i powiecie konińskim.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie informuje o trzech osobach przebywających w szpitalu, z czego jedna jest zakażona koronawirusem, a dwie oczekują na wynik. Obecnie kwarantanną objęte są 82 osoby i wszystkie one wróciły z zagranicy. Nie ma natomiast nikogo objętego izolacją domową, ani nadzorem epidemiologicznym.

Od początku epidemii stwierdzono 12 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2, w tym doszło do czterech zgonów, a siedem osób zostało wyleczonych. W kierunku koronawirusa do tej pory pobrano 974 próbki, a w ostatniej dobie trzy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO