WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Ruszy pływalnia "Rondo". Basen na Zatorzu nadal zamknięty

Dodano: 3.06.2020 15:29
Źródło: LM.pl

Od 12 czerwca czynna będzie pływalnia w obiekcie „Rondo”. Obostrzenia dotyczące korzystania z basenu jeszcze nie są znane.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie przygotowuje się do otwarcia pływalni po przerwie związanej z epidemią koronawirusa.

- W obiekcie "Rondo" wykorzystaliśmy ten czas na prace remontowe, które planowane były na wakacyjną przerwę techniczną – mówi Ewa Kulczyńska, dyrektor MOSiR Konin. - Pływalnia „Rondo” będzie czynna przez całe wakacje. Natomiast zamknięty będzie basen przy ul. Szymanowskiego, bo tam przygotowywany jest lifting łazienek i szatni – dodaje.

Nie wiadomo jeszcze jakie obostrzenia będą obowiązywały na basenie. Trwa przeorganizowywanie pracy i tworzenie instrukcji zgodnych z wytycznymi. Póki co wiadomo, że na jednym torze wodnym będą mogły przebywać w tym samym czasie maksymalnie cztery osoby. Jak zapewnia dyrektor Kulczyńska, klienci posiadający karnety będą mieli możliwość ich kontynuacji. Nie zmieni się cennik korzystania z pływalni.

fot. archiwum

  • Konin. Ruszy pływalnia "Rondo". Basen na Zatorzu nadal zamknięty

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO