WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają stare na nowe

Dodano: 6.06.2020 15:32
Źródło: LM.pl

Rozpoczął się demontaż starych przystanków i montaż dziewięciu nowych wiat w Koninie. To realizacja projektu „Ekologiczny Konin – rozwój i promocja niskoemisyjnego transportu miejskiego”.

Koniński magistrat poinformował, że rozpoczęły się prace związane z demontażem starych wiat na przystankach: Spółdzielców – Rondo (pierwszy przystanek po prawej stronie po skręceniu z ul. Poznańskiej w ul. Spółdzielców), Aleje 1 Maja – ZSZ (przystanek obok byłego „Domu Dziecka”), Dworcowa (przystanek obok KDK), Wyszyńskiego-ZSGE (przystanek obok szkoły ZSGE), Wyszyńskiego – szpital (przystanek naprzeciw Wielkopolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego), Wyszyńskiego – Glinka (pierwszy przystanek za skrzyżowaniem z ul. Budowlanych), Grunwaldzka (przy ul. Grunwaldzkiej), Szarych Szeregów – targowisko (przystanek po stronie targowiska obok Art-Metal) i Kolska-klasztor (przystanek obok klasztoru).

Zaplanowany zakres prac związany z usunięciem starych wiat przystankowych oraz montaż nowych wiat wraz z oświetleniem i stojakami na rowery, zgodnie z deklaracją magistratu ma nie spowodować utrudnień w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Termin zakończenia inwestycji to 25 czerwca.

fot. konin.pl

  • Konin. Dziewięć wiat przystankowych. Wymieniają stare na nowe

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Zamontujcie kamery, albo zróbcie te szyby z pleksy bo znowu je patologia dopadnie i poniszczy.
Dodano: 6.06.2020 21:52    Przez: Solam Veritatem
może byście wymienili nawierzchnię na ul. Błaszaka i ul. Staromorzysławskiej
Dodano: 6.06.2020 16:52    Przez: ~mieszkaniec

KOMENTARZE

może byście wymienili nawierzchnię na ul. Błaszaka i ul. Staromorzysławskiej
Dodano: 06.06.2020 16:52    Przez: ~mieszkaniec
avatar Zamontujcie kamery, albo zróbcie te szyby z pleksy bo znowu je patologia dopadnie i poniszczy.
Dodano: 06.06.2020 21:52    Przez: Solam Veritatem
Proponuje tych Geniuszy co projektują i zatwierdzają takie cuda posadzić pod przeszklonym daszkiem w sierpniowe popołudnie, niech sobie poczekają 25min na autobus, w pełnym słońcu. Trzeba mieć chyba wrodzoną złośliwość i nienawiść do osób podróżujących komunikacją miejską, żeby im takie świństwo robić. Daszek ma chronić nie tylko przed deszczem, ale przed słońcem również.
Dodano: 08.06.2020 10:19    Przez: Arkadiusz
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO