WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Komediowe lato w Koninie. Niedługo wraca "Kino pod gwiazdami"

Dodano: 9.06.2020 15:52
Źródło: LM.pl

Wraca wakacyjne „Kino pod gwiazdami”. Pierwszy seans zaplanowano na 26 czerwca.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum ruszają z organizacją wakacyjnych wieczorów na świeżym powietrzu. Trzy czerwcowo-lipcowe piątki będzie można spędzić oglądając dwie polskie i jedną amerykańską komedię. Seanse będą się odbywać zawsze o godz. 22.00 na placu przed Konińskim Domem Kultury.

Już 26 czerwca tegoroczne „Kino pod gwiazdami” zainauguruje film ,,Śniadanie do łóżka” w gwiazdorskiej obsadzie. Natomiast 10 lipca wyświetlony zostanie film ,,Gotowi na wszystko. Exterminator”, a 24 lipca pokazany będzie film ,,Wszyscy moi mężczyźni” z Reese Witherspoon w roli Alice, która po rozstaniu z mężem opuszcza wraz z córkami Nowy Jork i wraca do rodzinnego domu w Los Angeles.

„Kino pod gwiazdami” zostanie zorganizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego. W każdym wydarzeniu będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 150 osób. Widzowie zobowiązani będą do zasłaniania ust i nosa. Wstęp wolny.

  • Komediowe lato w Koninie. Niedługo wraca "Kino pod gwiazdami"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino pod gwiazdami,   wakacyjne kino,   kino,   seans,   film,   komedia,   koniński dom kultury,   skwer przed KDK

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO