WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Porady prawne i obywatelskie wyłącznie przez telefon

Dodano: 12.06.2020 10:45
Źródło: LM.pl

Nieodpłatne porady prawne nie osobiście, a przez telefon. Prezydent Konina przychylił się do wniosku radców prawnych i adwokatów.

Punkty miały wrócić do bezpośredniej obsługi klientów od 15 czerwca. Jednak do odwołania porady we wszystkich trzech konińskich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego będą odbywać się w sposób zdalny. Pismo w tej sprawie do Piotra Korytkowskiego wystosowali radcowie prawni i adwokaci. Prezydent przychylił się do ich prośby i w związku z tym, aby ustalić termin udzielenia porady należy skontaktować się pod numerem telefonu: (63) 240-13-72 ( od godz. 7.30 do 15.30) lub mailowo (pawel.pyrzynski@konin.um.gov.pl).

Magistrat informuje również, że od 16 maja punkty pomocy prawnej udzielają również porad związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej przez osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą – niezatrudniające innych osób w ciągu ostatniego roku.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO