WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Pływalnia "Rondo" otwarta w nowym rygorze sanitarnym

Dodano: 12.06.2020 11:35
Źródło: LM.pl

Od dzisiaj można znowu korzystać z krytej pływalni w Obiekcie Sportowo-Rekreacyjnym „Rondo” w Koninie. Konieczne jednak jest zachowanie reżimu sanitarnego.

Obiekt po blisko trzymiesięcznej przerwie znowu został otwarty dla mieszkańców Konina i okolic. Pływalnia musi działać w nieco innych warunkach niż dotychczas, przede wszystkim jeśli chodzi o limity osób. W basenie sportowym mogą przebywać maksymalnie cztery osoby na jednym torze, a w basenie do nauki pływania – sześć osób. Natomiast trzy osoby mogą korzystać z wodospadu, również trzy z rwącej rzeki i po trzy osoby jednocześnie mogą spędzać czas w jacuzzi. Nieczynna jest sauna parowa.

Miłośnicy pływania i wodnych atrakcji mogą się z nich cieszyć codziennie od godz. 8.00 do 19.45, a w niedzielę do godz. 19.00. Przerwa techniczna przewidziana jest codziennie między godz. 15.30, a 16.00.

fot. MOSiR Konin

  • Konin. Pływalnia "Rondo" otwarta w nowym rygorze sanitarnym
  • Konin. Pływalnia "Rondo" otwarta w nowym rygorze sanitarnym

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO