WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolejny "ozdrowieniec" w Koninie i powiecie. To ósmy przypadek

Dodano: 16.06.2020 10:05
Źródło: LM.pl

Do grona „ozdrowieńców” dołączyła kolejna osoba. To ósmy przypadek wyleczenia z koronawirusa odnotowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie.

Z aktualnych danych sanepidu wynika, że hospitalizowana w ostatnim czasie osoba z potwierdzonym COVID-19, jest zdrowa i opuściła szpital. W związku z tym ze stwierdzonych do tej pory 12 przypadków zakażenia, 4 osoby zmarły, a 8 zostało wyleczonych. Obecnie nie jest hospitalizowany nikt z podejrzeniem koronawirusa, a w kwarantannie są 103 osoby, z czego 2 z kontaktu i 101 granicznych.

Ostatniej doby pobrano 17 prób w kierunku koronawirusa, a ogółem z Konina i powiatu konińskiego przebadano już 1060 osób.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO