WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Medale za bieg Milowego Słupa będą wręczane przy zabytku

Dodano: 17.06.2020 11:34

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie zaprasza na oficjalne wręczenie medali okolicznościowych XXII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa.

Medale będzie wręczał prezydent Konina – Piotr Korytkowski, w najbliższą sobotę, 20.06.2020 r. o godz. 11.00, na skwerze przy konińskim Słupie Drogowym, ul. Kościelnej 1 w Koninie.Weryfikacja uczestników XXII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa odbędzie się od godz. 10.45. Dla tych, którzy nie będą mogli być tego dnia, medale zostaną wysłane pocztą.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MOSiR Konin,   wręczenie medali,   bieg Milowego Słupca,   bieg Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO