WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ekologiczny transport. Prace laureatów będą w autobusach MZK

Dodano: 18.06.2020 12:37
Źródło: LM.pl

„Ekologiczny transport w Koninie” - pod takim hasłem odbył się konkurs plastyczny dla uczniów konińskich szkół. W magistracie wręczone zostały nagrody.

Celem konkursu była promocja projektu miejskiego, który zakłada zakup autobusów hybrydowych i elektrycznych, przebudowę chodników na ciągi pieszo-rowerowe, zakup i montaż nowych wiat przystankowych ze stojakami na rowery oraz zakup ładowarek wolnostojących do ładowania autobusów. Komisja konkursowa oceniała między innymi pomysłowość prac plastycznych nadesłanych przez uczniów, oryginalność i zaangażowanie uczestników.

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Koninie prezydent Piotr Korytkowski wspólnie ze swoim zastępcą nagrodzili najlepszych z najlepszych. W kategorii klas I-IV pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Motacz ze Szkoły Podstawowej nr 10, drugie miejsce – Maciej Osajda ze Szkoły Podstawowej nr 12, a trzecie Antoni Michałowski ze Szkoły Podstawowej nr 15. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Roksana Wiśniewska-Moczadło ze Szkoły Podstawowej nr 3. W kategorii klas V-VIII natomiast pierwsze miejsce zajął Igor Rychliński ze Szkoły Podstawowej nr 15, drugie miejsce – Hanna Ciszak ze Szkoły Podstawowej nr 15, a trzecie Weronika Jagodzińska ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Nagrodami w konkursie były: rower, hulajnoga elektryczna oraz rolki. Prace laureatów będą wyeksponowane w autobusach konińskiego MZK.

fot. konin.pl

  • Ekologiczny transport. Prace laureatów będą w autobusach MZK
  • Ekologiczny transport. Prace laureatów będą w autobusach MZK
  • Ekologiczny transport. Prace laureatów będą w autobusach MZK
  • Ekologiczny transport. Prace laureatów będą w autobusach MZK
  • Ekologiczny transport. Prace laureatów będą w autobusach MZK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO