WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IMGW ostrzega przed deszczem i burzami. Może też spaść grad

Dodano: 22.06.2020 09:40
Źródło: LM.pl

Na 80% IMGW szacuje prawdopodobieństwo wystąpienia dziś w naszym regionie obfitych deszczów, burz, a nawet opadów gradu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 9.30 do godz. 22.00.

IMGW ostrzeżenie wydał dla północnej, południowej i wschodniej Wielkopolski, w tym całego regionu konińskiego. - Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym - czytamy w komunikacie. Wysokość opadów ma wynieść od 20 do 40 mm, lokalnie nawet 50 mm. 

W trakcie opadów wystąpić mogą burze z porywami wiatru do 75 km/h. Możliwe są również opady gradu. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska szacowane jest na 80%. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:burza,   grad,   deszcz,   IMGW,   prognoza pogody,   pogoda

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO