WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Po raz pierwszy wyruszy rodzinny rajd rowerowy wokół Lichenia

Dodano: 24.06.2020 17:37

Na 20 km przewidzian jest trasa rajdu rowerowego, który w najbliższą sobotę odbędzie się w Licheniu. Do udziału zaproszeni są zarówno dorośli, jak i dzieci.

- Najbliższa sobota jest pierwszym dniem tegorocznych wakacji. W związku z tym chcemy zaprosić całe rodziny do aktywnego rozpoczęcia letniego wypoczynku. Licheń i okolice oferują mnóstwo terenów, gdzie można spędzać czas na sportowo, obcując z naturą. Dlatego zachęcamy do udziału w I rodzinnym rajdzie rowerowym. Chcemy pokazać, że czas można spędzać w miłym towarzystwie i na sportowo, a niekoniecznie siedząc przed telewizorem. Start o godz. 10.00 przed licheńską bazyliką  – wyjaśnił Robert Adamczyk z biura prasowego licheńskiego sanktuarium.

Trasa przejazdu rozpocznie się w Licheniu. Następnie rowerzyści udadzą się w stronę Wygody, Helenowa Pierwszego i Drugiego, Grąblina by zakończyć wycieczkę na placu koronacyjnym przy kościele pw. św. Doroty w Licheniu. Tam na uczestników czekał będzie ciepły posiłek.

Osoby zainteresowane udziałem w rowerowej eskapadzie proszone są o zgłaszanie się do sanktuaryjnego Biura Obsługi Pielgrzyma osobiście, telefonicznie lub mailowo (63 270 81 63 lub lichen@lichen.pl).

  • Po raz pierwszy wyruszy rodzinny rajd rowerowy wokół Lichenia

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   rajd rowerowy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO