WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wielkopolska. Tylko dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem

Dodano: 28.06.2020 10:56
Źródło: LM.pl

Do 2612 przypadków wzrosła liczba zakażonych koronawirusem w Wielkopolsce. W niedzielę Wielkopolski Urząd Wojewódzki informuje o dwóch nowych zakażeniach.

Dwa nowe przypadki to mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego (58-letni mężczyzna) i krotoszyńskiego (88-letnia kobieta). Oboje przebywają w szpitalu w Poznaniu. Daje to łączną liczbę 2612 zakażeń w Wielkopolsce od początku epidemii. 175 osób zmarło, a 1958 wyzdrowiało.

W mieście Konin i powiecie konińskim od początku epidemii zakażonych zostało dwanaście osób. Cztery zmarły, a osiem wyzdrowiało. Obecnie 128 osób przebywa w kwarantannie (trzy mające wcześniej kontakt z zakażonymi oraz 125, które wróciły z zagranicy). Wykonane zostały 1163 testy na obecność koronawirusa, w ostatniej dobie - sześć. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO