WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wojtek Mazolewski Quintet z utworami K. Komedy na Jazzonaliach

Dodano: 30.06.2020 09:56

Wojtek Mazolewski Quintet z utworami Krzysztofa Komedy pojawił się w programie przeniesionego z maja na październik festiwalu Jazzonalia 2020. 

Stacey Kent odwołuje trasę koncertową w 2020 roku, ale zobaczymy ją podczas 28. Jazz Festival Jazzonalia, 23 maja 2021 (bilety do kupienia już wiosną): - Obecnie wszyscy żyjemy w bardzo burzliwym czasie. Nikt z nas nigdy nie doświadczył ogólnoświatowej pandemii – mówi Stacey. - Po wielu przemyśleniach, dla Waszego dobra, jak i nas samych, podjęliśmy decyzję o przełożeniu trasy. Wierzę, że 2021 przyniesie ze sobą szczepionkę i nowe leki do leczenia wirusa. Bądźcie bezpieczni, trzymajcie się ciepło, powiedzcie przyjaciołom i rodzinie, jak bardzo ich kochacie. Słuchajcie dalej muzyki. Poradzimy sobie z tym! Do zobaczenia w 2021 roku!

Jeśli nie Stacey Kent to zatem kogo posłuchamy, 24 października, podczas Jazzonaliów 2020? Do festiwalowych gwiazd dołącza Wojtek Mazolewski Quintet z utworami Krzysztofa Komedy: „Dawno żaden polski zespół jazzowy nie wzbudzał tak pozytywnych emocji i nie przyciągał na koncerty takiej liczby fanów!” – pisze o Mazolewskim Portal JazzSoul.pl. Oczywiście 24 października zobaczymy także zapowiadanych już: fenomenalną 18-latkę, saksofonistkę Marę Wajdzik oraz pianistę jazzowego i kompozytora o wielkim dorobku i jeszcze większych planach – Pawła Kaczmarczyka. A 25 października koncert najbardziej jazzowego z jazzowych wokalistów – Wojciecha Myrczka oraz generała polskiego jazzu Jana Ptaszyna Wróblewskiego z sekstetem.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Jazzonalia 2020,   Mazolewski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO