WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Prokuratura Rejonowa dołączyła do akcji pomocowej

Dodano: 30.06.2020 10:06

Pracownicy Prokuratury Rejonowej w Koninie odpowiedzieli na nominację Sądu Rejonowego w Koninie i aktywnie włączyli się do akcji #GaszynChallenge.

- Udział w akcji i finansowe wsparcie w leczeniu chorego dziecka w postaci dobrowolnych wpłat pracowników tutejszej Prokuratury, dedykowaliśmy dwuletniej Alicji Szczepankiewicz z Kramska - mówi Irmina Juszczak p.f. Prokuratora Rejonowego w Koninie.

Do kontynuowania akcji #GaszynChallenge Prokuratura Rejonowa w Koninie nominowała: Urząd Skarbowy w Koninie, Komisariat Policji w Ślesinie i Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Koninie.

  • Prokuratura Rejonowa w Koninie dołączyła do akcji charytatywnej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO