WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turek. Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe ponownie się otwierają

Dodano: 1.07.2020 14:54

Urząd Miejski w Turku i Starostwo Powiatowe w Turku ponownie otwierają się dla interesantów.

- Pracownik z negatywnym wynikiem - otwieramy urzędy przy Kaliskiej – ogłosili gospodarze budynku, czyli burmistrz Romuald Antosik i Dariusz Kałużny, starosta turecki. - Urząd Miejski w Turku i Starostwo Powiatowe w Turku zamknięte zostały przed tygodniem w trosce o mieszkańców. Dzisiaj już wiemy, że nie ma wśród urzędników osób zakażonych. Dlatego podjęliśmy decyzję o ponownym otwarciu budynku dla interesantów.

Od czwartku, 2 lipca 2020 r. będzie możliwość udania się do punktów obsługi klientów na parterze budynku przy ul. Kaliskiej 59. - Uprzejmie prosimy o nie przychodzenie do urzędów osób z objawami przeziębienia i grypy – proszą urzędnicy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO