WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bartosz Małaczek z energią młodości wkracza do Rady Miasta

Dodano: 3.07.2020 14:10

Bartosz Małaczek zastąpi w Radzie Miasta Konina Sławomira Lorka, który od 1 lipca 2020 został prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Wraz z powołaniem na to stanowisko, S.Lorek zrezygnował z mandatu radnego, a więc na jego miejsce „wejdzie” osoba z tej samej listy z kolejną liczbą głosów. Bartosz Małaczek, rocznik1996, absolwent III LO w Koninie, zaczynał działalność społeczną od Młodzieżowej Rady Miasta. Obecnie kończy studia prawnicze w Poznaniu i jak tylko oficjalnie zostanie przyjęty w skład RM, wróci do Konina. Po zaprzysiężeniu zasili zapewne klub radych Koalicji Obywatelskiej. Jak jednak deklaruje, chciałby współpracować ze wszystkimi. Czy pomoże mu w tym „energia młodości”, która coraz śmielej wkracza do konińskiego samorządu?

Najmłodszemu przyszłemu radnemu życzymy powodzenia w realizacji tych ambitnych celów, oczywiście dla dobra Konina.

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Bartosz Małaczek,   Rada Miasta Konina,   energia młodości,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nieśmiertelni.Za to on za 20 lat wciągnie wnuki Lorka,albo Korytkowskiego na stołek.Miasto Konin jak wieś.
Dodano: 4.07.2020 09:23    Przez: p***rnese tu
avatar "Bartosz Małaczek organizator manifestacji pod Sądem w Koninie ....." Wszystko jasne. Czyje są sądy?
Dodano: 4.07.2020 07:44    Przez: Józef Bąk
Już kiedyś była taka młoda, pani Ramona. Prawda jest taka, że będzie to traktował jako szczebel przyszłej kariery i nic więcej. Poza tym staruchy nie pozwolą by jakiś małoletni student im bruździł w układach, a ten nawet nie będzie chciał podskoczyć STARYM
Dodano: 3.07.2020 16:18    Przez: Romek Ress
avatar "chciałby współpracować ze wszystkimi" Choroba czaskowskiego? Czyli, oni są idiotami i we wszystko co antypis będą wierzyć. Co on bierze? W ludziach obudziła się świadomość i widzą kto stoi za plecami takich mitomanów. Oni liczą, że podobnie jak Tusk szkodząc Polsce odbiorą bonusa od Merkel. Ludzie ze spranymi mózgami przez TVN i niemieckie media ( onet, fakt i lokalne polskojęzyczne rozgłośnie) nie mają poza „antypisem” motywacji do głosowania w wyborach. Oni sami już nie wierzą w to co mówi koalicja obywatelska. Pytani o merytoryczne argumenty, co nimi kieruje nie potrafią nic sensownego powiedzieć. Żenada i wstyd podsycane agresją tej formacji.
Dodano: 3.07.2020 22:50    Przez: Józef Bąk
avatar Kto to jest, o czym on mówi i dlaczego ja płacę na niego podatki?
Dodano: 4.07.2020 00:02    Przez: Solam Veritatem

KOMENTARZE

Jak chce "współpracować że wszystkim" tz z czym
Dodano: 03.07.2020 14:33    Przez: ~Edek
avatar "chciałby współpracować ze wszystkimi" Choroba czaskowskiego? Czyli, oni są idiotami i we wszystko co antypis będą wierzyć. Co on bierze? W ludziach obudziła się świadomość i widzą kto stoi za plecami takich mitomanów. Oni liczą, że podobnie jak Tusk szkodząc Polsce odbiorą bonusa od Merkel. Ludzie ze spranymi mózgami przez TVN i niemieckie media ( onet, fakt i lokalne polskojęzyczne rozgłośnie) nie mają poza „antypisem” motywacji do głosowania w wyborach. Oni sami już nie wierzą w to co mówi koalicja obywatelska. Pytani o merytoryczne argumenty, co nimi kieruje nie potrafią nic sensownego powiedzieć. Żenada i wstyd podsycane agresją tej formacji.
Dodano: 03.07.2020 22:50    Przez: Józef Bąk
avatar "Bartosz Małaczek organizator manifestacji pod Sądem w Koninie ....." Wszystko jasne. Czyje są sądy?
Dodano: 04.07.2020 07:44    Przez: Józef Bąk
Trzaskowski tak chcę współpracy ze wszystkimi, tylko zapowiedział, że utworzy ministra dla pokrzywdzonych przez PiS, a kto jest pokrzywdzony? Kilkuset ubeków którym zrównano emerytury do poziomu średnich 2000 zł. PO tak chcę współpracy, że ich kandydat głośno krzyczy o likwidacji wiadomości w publicznej tv. Tak chcę współpracy, że TVN nawet nie próbuje się dogadać co do debaty przedwyborcze z tvp i polsatem, co do tej pory było normą
Dodano: 04.07.2020 09:26    Przez: Romek Ress
Zastanawiam się co w tekściei Pana Bąka zasługuje na miano ''merytorycznej wypowiedzi'' i bez podpowiedzi będzie mi trudno to wskazać. Ideologiczny bełkot, brak szacunku dla innych, ot wszystko co da się o wypowiedzi tego Pana powiedzieć. No i chyba kompleks braku wykształcenia. Pan Małaczek jest przede wszystkim człowiekiem kulturalnym. Jestem pewien, że będzie pracował merytorycznie. Trzymam kciuki.
Dodano: 04.07.2020 12:28    Przez: Alfred Michalczyk
avatar Panie Alfred Michalczyk jest Pan znany ze swych poglądów i nie tylko, poza tym z klakierami nie ma sensu dyskutować. Świadomość sformatowana przez wiadome media nie pozwala Panu na swobodne wypowiedzi. Taki" beton" w głowie, którego argumenty i fakty się nie imają. Znam Pana życiorys i współczuję. Pan też pod sądami był. Koniec. Kropka.
Dodano: 04.07.2020 15:10    Przez: Józef Bąk
Panie Bąk zaciekawiła mnie Pańska wrzutka dotycząca mojego życiorysu. Wrzutka typowa dla SB-ków. Pragnę zaznaczyć, że tej służby formalnie dawno już nie ma ale mentalność pozostała. Zasługuje Pan na przynajmniej odznakę honorową młodego ORMO-wca. W Pana środowisku taka mentalność to nic zaskakującego.
Dodano: 04.07.2020 17:05    Przez: Alfred Michalczyk
Już kiedyś była taka młoda, pani Ramona. Prawda jest taka, że będzie to traktował jako szczebel przyszłej kariery i nic więcej. Poza tym staruchy nie pozwolą by jakiś małoletni student im bruździł w układach, a ten nawet nie będzie chciał podskoczyć STARYM
Dodano: 03.07.2020 16:18    Przez: Romek Ress
Dokładnie.
Dodano: 03.07.2020 16:37    Przez: ~Edek
Nie wiem czyja to inicjatywa, LMu czy pana Małaczka, ale trochę smutne, że ktoś, kto dostaje się do Rady po tylu latach starania nie posiada inwencji wystarczającej na wymyślenie swojego hasła, a zamiast tego żywcem bierze hasło kolegi z przeciwnej opcji politycznej. Energia młodości już w Radzie funkcjonuje, trzymam kciuki, aby dalsza działalność nie była tylko kopiowaniem.
Dodano: 03.07.2020 18:26    Przez: Romek1234
avatar Kto to jest, o czym on mówi i dlaczego ja płacę na niego podatki?
Dodano: 04.07.2020 00:02    Przez: Solam Veritatem
To czyjeś dziecko,któremu muszą pomóc odwdzięczając się pewnie rodzicom.
Dodano: 04.07.2020 09:24    Przez: p***rnese tu
Nieśmiertelni.Za to on za 20 lat wciągnie wnuki Lorka,albo Korytkowskiego na stołek.Miasto Konin jak wieś.
Dodano: 04.07.2020 09:23    Przez: p***rnese tu
Tak już jest swój swojego do koryta ciągnie. Platfusy i komunisci wysali to z mlekiem matki. Konin to już nawet nie wieś zapadła dziura.
Dodano: 04.07.2020 10:09    Przez: ~Ola
Problem w tym, że komuniści to miasto stworzyli i pobudował, to dzięki komunistom 50 tys ludzi tutaj zamieszkało.....
Dodano: 04.07.2020 20:15    Przez: Romek Ress
do Romka Ress nie 50 tys. tylko około 75tys. nie wiem czym tak się zachwycasz tym że wybudowali i sprzedali wszystkie zakłady . I co hura !!! Tyle z tego zysku. Nie wspomnę jak ludzi traktowali , ludzie mieli tyle do gadania co nic Jak wy kochacie ten komunizm . Przez tych waszych kochanych komuchów to jesteśmy "sto lat za m...... mi "
Dodano: 05.07.2020 18:06    Przez: ~Edek
Życzymy sukcesów w zdaniu egzaminu dojrzałości z języka angielskiego.
Dodano: 07.07.2020 00:07    Przez: Uczen III liceum