WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MZK Konin o zniszczeniach. Dewastacji mówimy stanowcze NIE!

Dodano: 9.07.2020 11:15

W jednym z nowych autobusów MZK Konin zauważono porysowane siedzenie dla pasażerów. Spółka MZK Konin jest zbulwersowana takim zachowaniem, dlatego w mediach społecznościowych umieściła post w tej sprawie.

- Bardzo jest nam przykro, że mamy już pierwsze zniszczenie w autobusie, dlatego stanowczo protestujemy i potępiamy takie zachowanie – czytamy w specjalnym wpisie MZK Konin. - Być może, osoba która tego dokonała. Szanowny człowieku, ciężkim wysiłkiem wielu ludzi został najpierw wyprodukowany ten autobus, następnie wywalczone zostało dofinansowanie na jego zakup, a na sam koniec zapłacone (niemałe pieniądze) w ramach podatków, które wszyscy mieszkańcy odprowadzają. Autobus jest dobrem publicznym i służy wszystkim mieszkańcom a także Tobie - bo przecież także korzystasz z komunikacji miejskiej. Nowy tabor ma służyć wiele lat, dlatego pojazdy MZK są czyszczone i sprzątane. Każde zniszczenie musi zostać naprawione - co oczywiście kosztuje. Być może myślisz sobie, że dla Ciebie to była fajna zabawa, nieistotny wybryk - a koszty ponoszonych napraw nie są Twoim zmartwieniem. Każda dewastacja zabiera fundusze, które można przeznaczyć na kolejne ograniczenia emisji spalin do powietrza wdychanego przez wszystkich, postawienie ławki dla osób starszych, zorganizowania warsztatów rozwojowych dla dzieci, tworzenie bezpiecznej przestrzeni w mieście. Te wszystkie rzeczy, które można zrobić za zdewastowaną przestrzeń publiczną to wymierne korzyści dla Ciebie oraz mieszkańców. Robiąc na złość w ten sposób, robisz na złość sobie.

Fot. MZK Konin

 

  • MZK Konin o zniszczeniach. Dewastacji mówimy stanowcze NIE!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MZK Konin,   nowe autobusy,   zniszczenia,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Jest przecież monitoring, złapać i przykładowo gnoja ukarać orwz oczywiście na jego koszt!Jak małoletni to na koszt rodziców naprawa.
Dodano: 9.07.2020 12:31    Przez: Tomasz Kobrzycki

KOMENTARZE

avatar Jest przecież monitoring, złapać i przykładowo gnoja ukarać orwz oczywiście na jego koszt!Jak małoletni to na koszt rodziców naprawa.
Dodano: 09.07.2020 12:31    Przez: Tomasz Kobrzycki
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO