WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Policjanci zatrzymali 63-latka podejrzanego o przestępstwo

Dodano: 9.07.2020 12:51

Policjanci z konińskiej komendy zatrzymali w miejscu zamieszkania 63-letniego mężczyznę, podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowi ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi od 5 do 25 lat więzienia.

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę wieczorem. Policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego zostali skierowani na interwencje do jednego z mieszkań przy ul. 11 Listopada w Koninie, z którego dochodziły wcześniej dziwne hałasy. Funkcjonariusze na miejscu zastali 63-letniego mężczyznę, który otworzył im drzwi. Policjanci poczuli od niego intensywny zapach alkoholu i zauważyli w pomieszczeniu drugiego mężczyznę leżącego na podłodze. Był zakrwawiony, miał opuchniętą twarz i nie wykazywał żadnych czynności życiowych.  

Na ubraniu 63-latka również znajdowały się ślady krwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wszystkie dowody. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sprawdzono jego stan trzeźwości, który wykazał blisko 2 promile alkoholu. 63-latek po wytrzeźwieniu usłyszał prokuratorski zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Decyzją sądu został zastosowany wobec niego tymczasowy areszt.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   uszczerbek na zdrowiu,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Horror na Podhalu. Policjant zastrzelił 28-latka. "To była egzekucja"
Dodano: 09.07.2020 16:18    Przez: Piotr
Roman?
Dodano: 09.07.2020 17:34    Przez: ~?
avatar No Roman,szkoda go dobry chlop,znalismy sie,a dziadka za kraty !
Dodano: 09.07.2020 22:47    Przez: Brejza Czadomen
Powinni się wziąść za to piąte osiedle i pobliskie okolice piątego osiedla.Smród brud i ubustwo patola
Dodano: 10.07.2020 07:11    Przez: ~Ksawery
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO