WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Autobus linii 53 pojedzie inną trasą. Zmiana dotyczy jednego dnia

Dodano: 9.07.2020 14:36
Źródło: LM.pl

Autobusowa linia numer 53 zmieni trasę w związku z planowanym zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Kleczewskiej w Koninie.

Na 11 lipca planowane jest wyłączenie odcinka ul. Kleczewskiej od skrzyżowania z ul. Paderewskiego do skrzyżowania z ul. Brunatną. W związku z tym konińskie MZK informuję, że w najbliższą sobotę, linia 53 w kierunku Kozarzewek/Kazimierz Biskupi/Sokółki pojedzie zmienioną trasą. Od miejscowości Posada autobus pojedzie ul. Brunatną, zatrzymując się na tymczasowym przystanku obok stadniny koni, a dalej ul. Przemysłową z przystankiem na żądanie Przemysłowa – Okólna, całkowicie omijając osiedla Międzylesie i Zatorze i dalej wróci na swoją trasę. Kursy linii 53 jadące w przeciwnym kierunku, również pojadą zmienioną trasą, czyli od Ronda Solidarności ulicą Przemysłową w kierunku północnym, nie skręcą w Paderewskiego, tylko pojadą prosto aż do skrzyżowania z ulicą Brunatną, którą dojadą do Posady i dalej według właściwej trasy.

Czas przejazdu poszczególnych kursów może się nieznacznie wydłużyć.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   MZK Konin,   linia 53,   zmieniona trasa,   objazd,   ul. Kleczewska,   autobus

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO