WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Chcą Polski otwartej, nowoczesnej, przedsiębiorczej, europejskiej

Dodano: 10.07.2020 11:18

Sympatycy Nowoczesnej, na czele z przewodniczącym Adamem Szłapką zachęcali w Koninie do udziału w wyborach prezydenckich. 

- To są najważniejsze wybory. Takie wybory zdarzają się raz na pokolenia – powiedział na rynku w Koninie, Adam Szłapka. - Tak samo ważne, jak te w 1989 roku. Będziemy bowiem decydować o tym, jaka ma być Polska. Czy nowoczesna, otwarta, europejska? Czy też ma być Polska, w której dzieli się ludzi na lepszy i gorszy sort, wyzywa od zdradzieckich mord, nazywa są chamską hołotą. Chcemy Polski otwartej, przedsiębiorczej, gdzie każdy czuje się dobrze. Dlatego wspieramy Rafała Trzaskowskiego i zachęcamy do udziału w niedzielnych wyborach.

- Chodzi również o zakończenie rządów jednej partii – dodała posłanka Paulina Hennig-Kloska. - Obiecujemy, że przywieziemy tutaj pana prezydenta tuż po wyborach w nowej, mam nadzieję, roli. A tymczasem proszę mieszkańców Konina i powiatu, żeby pomogli nam uczynić Polskę lepszą.

- Dla nas ważne jest, że Rafał Trzaskowski rozumie samorząd terytorialny – powiedział Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina. - To, co do tej pory się działo, to uderzanie w samorządy, dokładanie zadań, a podczas pandemii okazało się, jak ważne są samorządy, a Rafał Trzaskowski wie, jak ważne są samorządy. 

  • Chcą Polski otwartej, nowoczesnej, przedsiębiorczej, europejskiej

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Adam Szłapka,   Nowoczesna,   wybory prezydenckie 2020,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Post komuna, kto popiera tego gogusia, alkoholik Kwaśniewski, Sekretarz PZPR Miler, Cimoszewicz,ubek Wałęsa, Gebels Urban:-) i ludzie, którzy przyjmą każde szambo z Warszawki. Ciekawe czy ten"Pan" Trzaskowski pamięta jak się nazywa, tak często zmienia zdanie:-) Pokazał to Cejrowski w krótkim filmiku, można znaleźć na jego facebooku.
Dodano: 10.07.2020 11:52    Przez: duke67
"kompetentny Rafał Trzaskowski" ćpuny za kierownicą, dwadzieścia gr babci, szyba plastrem naprawiana, szambo w Wiśle, kozy na wyspie,asfaltowa plaża za milion, osiem języków, ale w żadnym n powiedzenia, erudyta, żeby mógł sobie po bredzić 3 minuty zapłacił z naszych pieniędzy 65 tyś. itd. PAŹDZIERZ !!!
Dodano: 10.07.2020 12:34    Przez: duke67
Tylko obecny prezydent Andrzej Duda jest gwarantem jest gwarantem silnej i niepodległej Polski ! To właściwy człowiek na właściwym miejscu !
Dodano: 10.07.2020 11:45    Przez: ewcia
Filtrujcie wszystko drodzy ludzie. Z różnych źródłe oglądajcie media. Kij ma dwa końce. I oceniajmy po swojemu bo politycy są dla obywateli dla wszystkich obywateli. Wystawiamy im oceny. By nasza ojczyzna miała odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach. By im zależało bo politycy żyją z tego co my zwykli ludzie wypracowujemy.
Dodano: 10.07.2020 15:56    Przez: ~Mieszkaniec
avatar Formacja sKOmpromitowana PO 8 latach rządów chce kłamiąc i POmawiając dorwać się do władzy. Jeszcze nie odsiedzieli za swoje geszefty, a już przy wspólnie z „naszymi sądami’( powinny być niezależne) chcą zrujnować kraj. Ciągle liczą na bonusy od Niemców i Francuzów. Jakie V kolumna świadczy dla nich usługi, jakiej wdzięczności oczekują za rujnowanie Polski? Może tak , jak Tusk chcą dobrze płatnego etatu?
Dodano: 10.07.2020 14:17    Przez: Józef Bąk

KOMENTARZE

Tylko obecny prezydent Andrzej Duda jest gwarantem jest gwarantem silnej i niepodległej Polski ! To właściwy człowiek na właściwym miejscu !
Dodano: 10.07.2020 11:45    Przez: ewcia
avatar Formacja sKOmpromitowana PO 8 latach rządów chce kłamiąc i POmawiając dorwać się do władzy. Jeszcze nie odsiedzieli za swoje geszefty, a już przy wspólnie z „naszymi sądami’( powinny być niezależne) chcą zrujnować kraj. Ciągle liczą na bonusy od Niemców i Francuzów. Jakie V kolumna świadczy dla nich usługi, jakiej wdzięczności oczekują za rujnowanie Polski? Może tak , jak Tusk chcą dobrze płatnego etatu?
Dodano: 10.07.2020 14:17    Przez: Józef Bąk
Określ co takiego dobrego dla ciebie zrobił? A 500 dał (nie on tylko rząd) ale o wzroście cen to już zapomniałaś. Te 500 wydasz na podwyżki w jednym tygodniu. Co jeszcze? .............. Wiele obiecał i to wszystko.
Dodano: 10.07.2020 14:45    Przez: Pomocka
Panie Bąk albo wczoraj Pan coś za dużo wypił albo płyta Panu się starła deczko, bo trzeszczy Pan jak kukuruźnik.Tacy jak Pan ciężko pracują na rzecz Moskwy, która chętnie położy znów łapę na krainie nad Wisłą. Wcześniej jej agentura ma jak za carycy Katarzyny wbić w szlacheckie główki nie tylko okowitę ale i pychę. Jak już całej Europie zajdziemy za skórę, to Putin zaprosi Was na rozmowy przyjaźni. Ludzie uczcie się z historii a nie bredźcie głupot.
Dodano: 10.07.2020 16:02    Przez: Alfred Michalczyk
avatar Panie Alfred Michalczyk. Pan tu komunistyczne metody chcesz stosować? Ataki ad persona. Zrozum Pan, że nie nadajesz się do dyskusji. Zapal Pan świeczkę pod „naszymi sądami”, weź tabletkę i POpij sokiem z buraka. Tak czyniliście i czynić będziecie, ale nie liczcie, że inni uznają to za normalne. Dla mnie ludzie będący w opozycji do prawdy, kolaborujący, zaprzańcy i ci co uznają POLSKOŚĆ za nienormalność są chwastami. W jednym z poprzednich postów dostał Pan do zrozumienia, że nie życzę sobie z Panem wymiany zdań. Przypomniałem bo jest Pan natrętny. Normalnemu wystarczy raz po słowie. Nie rozmawiam z ludźmi, którzy funkcjonują „w myśl kolejnej zasady wymyślonej przez J.L.Sztaudyngera: Prawda w oczy kole, a więc kłamstwo wolę.”
Dodano: 10.07.2020 19:55    Przez: Józef Bąk
Panie Bąk używa Pan prymitywnego języka i myli Pan swą osobę z narodem polskim. Naród, to pojęcie dumne ale to coś więcej niż bełkot . Sugeruje przestać pisać a zacząć czytać. Nie wiem co Pan wie o komunizmie ale sądzę, że niewiele .Kto sieje wiatr burze zbiera. Sugeruje też nauczyć się umiejętności debaty. Ma Pan łatwość obrażania innych i wyjątkowo cienką - może zbyt delikatną - skórę. Portal LM ,to sfera publiczna i jeśli ktoś może ingerować w wypowiedz, to na pewno redakcja a nie Pan. Mimo wszystko życzę udanego wieczoru.
Dodano: 10.07.2020 20:53    Przez: Alfred Michalczyk
Tylko Andrzej Duda!!!
Dodano: 12.07.2020 12:54    Przez: ~AZ
Post komuna, kto popiera tego gogusia, alkoholik Kwaśniewski, Sekretarz PZPR Miler, Cimoszewicz,ubek Wałęsa, Gebels Urban:-) i ludzie, którzy przyjmą każde szambo z Warszawki. Ciekawe czy ten"Pan" Trzaskowski pamięta jak się nazywa, tak często zmienia zdanie:-) Pokazał to Cejrowski w krótkim filmiku, można znaleźć na jego facebooku.
Dodano: 10.07.2020 11:52    Przez: duke67
Poniżej napisałem dlaczego nie warto głosować na Dudę. Pana wpis jest potwierdzeniem mojej argumentacji. Pan po spożyciu musztardy ?
Dodano: 10.07.2020 12:11    Przez: Alfred Michalczyk
Dobrze jest od czasu do czasu oglądnąć inną TV niż TVP info mimo całkowitego zaślepienia. Dobrze jest móc porównać. Gdyby nie ta komuna nie byłoby co sprzedawać i na czym się uwłaszczać. Nawet szkolnictwo wraca do systemu z czasu komuny. Z zaślepionymi i naładowanymi info będzie trudno.
Dodano: 10.07.2020 14:50    Przez: Pomocka
''Jest gwarantem, jest gwarantem''...Płyta się Panu zacięła ? Pan Duda jest gwarantem dalszego skłócania Polaków i Polski z cywilizowanym światem.Niedoszły adwokat mści się na polskim sądownictwie a jako prawnik kompromituje uniewinnianiem zboczeńcy seksualnego. Nie zagłosuję na powrót do PRL-u. Na szczęście obok Pana Dudy startuje ktoś jeszcze : kompetentny Rafał Trzaskowski. Mamy wybór.
Dodano: 10.07.2020 12:07    Przez: Alfred Michalczyk
"kompetentny Rafał Trzaskowski" ćpuny za kierownicą, dwadzieścia gr babci, szyba plastrem naprawiana, szambo w Wiśle, kozy na wyspie,asfaltowa plaża za milion, osiem języków, ale w żadnym n powiedzenia, erudyta, żeby mógł sobie po bredzić 3 minuty zapłacił z naszych pieniędzy 65 tyś. itd. PAŹDZIERZ !!!
Dodano: 10.07.2020 12:34    Przez: duke67
''duke67'' dziękujemy za zrelacjonowanie najważniejszych zdaniem TVP przekazów medialnych. Teraz wiemy na co poszło 2 miliardy złotych. Skutek osiągnięty. Teraz rozumiem dlaczego nie podpisuje się Pan własnym nazwiskiem. Wstyd na całą wiochę.
Dodano: 10.07.2020 12:54    Przez: Alfred Michalczyk
to samo chciałam napisać...skrót wiadomości tvpis przez duke67..., już teraz wiem czemu powtarzają te same 'rewelacje' przez 2 tygodnie ..jak widać dobrze utrwalają się w pamięci. Zero niezależnego myślenia, jakiejlkolwiek wiedzy i merytorycznych argumentów.
Dodano: 10.07.2020 13:36    Przez: Estrella
PO powinno zniknąć za te wszystkie świństwa które zrobili POLAKOM. Bzdury mówi to wasze szambo. np likwidacja powiatów brednie wyssane z palca , potok idiotyzmów i on chce być prezydentem cynik , idiotyczny uśmieszek który drwii z Polaków. Łykajcie te bzdury . prezydent powinien mieć dobrą pamięć a on nawet nie pamięta że był posłem i w twarz śmieje się rzygam jak widzę ta szydercza cyniczna gębę.
Dodano: 10.07.2020 16:31    Przez: ~Edek
Rafał Trzaskowski za publiczne pieniądze promuje ideologię LGBT i narkomanię! Polityk PiS ujawnia dokumenty.
Dodano: 10.07.2020 18:39    Przez: Piotr
PILNE! Ogromne kłopoty Trzaskowskiego! Jest wniosek do prokuratury!
Dodano: 10.07.2020 18:40    Przez: Piotr
Ochojska wydała Trzaskowskiego: "Karta LGBT w całym kraju"
Dodano: 10.07.2020 18:43    Przez: Piotr
Co obiecywał jako kandydat, co zrobił jako prezydent. Pięć lat Andrzeja Dudy.
Dodano: 10.07.2020 19:19    Przez: Piotr
do Piotra najwyższy czas karać i jeszcze raz karać. Jemu to Się należy jak psu miska .Za tyle szkód co narobił w Warszawie
Dodano: 10.07.2020 19:20    Przez: ~Edek
duke67 proś Boga o zdrowie bo o rozum to jużza późno
Dodano: 10.07.2020 12:55    Przez: ~życzliwy
Zrobię dobry uczynek i pomodlę sie za niego.
Dodano: 10.07.2020 14:52    Przez: Pomocka
wiadomo ze duda wygra i jest za nim ...bo jak przegra to Polski juz Nie bedzie.
Dodano: 10.07.2020 15:38    Przez: ~kolo
avatar przegra - i takiej Polski już nie będzie....już wystarczy...
Dodano: 10.07.2020 15:48    Przez: zx
Panie ''kolo'' nie cenię sobie Pana Dudy, bo nie zasłużył ale pisać jego nazwisko z małej litery, to już nie mieści mi się w głowie. Każdy Polak powinien wiedzieć, że nazwisko piszemy z dużej litery. Pan chyba nie Polak.
Dodano: 10.07.2020 17:35    Przez: Alfred Michalczyk
Nie będzie bo te k ją sprzedadzą.
Dodano: 12.07.2020 12:50    Przez: ~AZ
Filtrujcie wszystko drodzy ludzie. Z różnych źródłe oglądajcie media. Kij ma dwa końce. I oceniajmy po swojemu bo politycy są dla obywateli dla wszystkich obywateli. Wystawiamy im oceny. By nasza ojczyzna miała odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach. By im zależało bo politycy żyją z tego co my zwykli ludzie wypracowujemy.
Dodano: 10.07.2020 15:56    Przez: ~Mieszkaniec
Wałęsa powiedział że Trzaskowski jest podobny do niego . Trafił w samą 10. Niczym się nie różni doktor Trzaskowski od siedmioklasisty Wałęsy . Wypowiedzi jednego i drugiego to czysty infantylizm , głupota, cynizm ,hipokryzja i kłamstwa.
Dodano: 10.07.2020 18:20    Przez: ~Edek
Edek jednak sieczka pod deklem pozostała i na tym poziomie zostań
Dodano: 10.07.2020 18:36    Przez: ~Marta
sieczkę to Ty masz w głowie . prawda nikomu się nie podoba nic na to nie poradzę . Trzaskowski szukał dzisiaj Niemców na niebie ręce opadają jak słyszy się taki tekst. Nic ten człowiek nie ma sensownego do zaproponowania same bzdety .
Dodano: 10.07.2020 19:11    Przez: ~Edek
Trzaskajmy!!! Dudnienie nie jest godne Polski!!!
Dodano: 10.07.2020 18:55    Przez: Wiedźma
PowieTrza!!!