WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koń wypadł z przyczepy na A2. Ze względu na obrażenia, zwierzę zostało uśpione 

Aktualizacja 12.07.2020 22:10

Po godzinie 11.00 doszło do wypadku na A2 pomiędzy węzłami Modła - Konin Wschód. Na wysokości miejscowości Żdżary doszło do zdarzenia z udziałem samochodu przewożącego konia.

- Na 260 km autostrady w kierunku Warszawy, kierowca zauważył, że przewożony na zawody koń szarpie się w przyczepie - mówi Sebastian Wiśniewski, rzecznik konińskiej policji. - Zatrzymał się na pasie awaryjnym, aby sprawdzić, co się dzieje. Po otwarciu drzwi, koń wybiegł na drogę, poślizgnął się i połamał sobie nogi. Tak został na środku autostrady.

Droga w kierunku Warszawy została zablokowana. Na miejsce wysłano kilka zastępów PSP i OSP. Na miejsce dotarł także weterynarz. Ze względu na obrażenia, zwierzę zostało uśpione.  

Fot. PSP Konin 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   koń na autostradzie,   wypadek,   komunikacja,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO