WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nie pozostali obojętni wobec skrzywdzonych psów z Radys

Dodano: 13.07.2020 15:28

Do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie trafiły psy ze "schroniska" w Radysach. Konińskie schronisko apeluje o pomoc dla poturbowanych przez los czworonogów. Nie bądźmy obojętni.

O sytuacji w Radysach (woj. warmińsko - mazurskie) miłośnicy zwierząt alarmowali od dawna. W końcu doszło do wspólnej interwencji policji i obrońców praw zwierząt, która ujawniła przerażające warunki, w jakich przetrzymywane były czworonogi. Psy, które przeżyły ten koszmar, trafiły do innych placówek w kraju, między innymi do Konina. Potrzebna jest jednak dalsza pomoc.

- Nie mogliśmy być obojętni. Do naszego schroniska trafiło 12 psów ze schroniska w Radysach: trzech chłopaków i 9 dziewczyn. Psiaki niektóre pewniejsze, inne jeszcze wystraszone. Miały tyle przeżyć, muszą odpocząć i nam zaufać – poinformowali pracownicy konińskiego schroniska. - Czeka nas sporo pracy i wysiłku, ale również wiemy, że to duże koszty aby każdemu zapewnić opiekę weterynaryjną, karmę oraz pełne przygotowanie do adopcji. Liczymy na Wasze wsparcie, finansowe lub w formie darowizny. Jesteśmy w trakcie kolejnych remontów więc liczy się dla nas teraz każda złotówka. Działamy.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kocham zwierzęta. One naprawdę potrzebują naszego wsparcia.Kto może niech pomoże!
Dodano: 13.07.2020 16:30    Przez: ~EM
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO