WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W Studiu Tańca Rytmix warsztaty akrobatyczne z kołem cyrkowym

Dodano: 16.07.2020 11:22

Pierwszy raz na terenie powiatu konińskiego odbywają się otwarte warsztaty z kołem cyrkowym.

To przyrząd używany przez akrobatów do ćwiczeń wykonywanych w powietrzu. Jest nieodłącznym elementem sztuki cyrkowej od wieków, ale popularność zdobywa właśnie teraz. Staje się sportem dostępnym dla każdego, wcześniej można było się uczyć powietrznych sztuczek tylko w szkole cyrkowej.

Przygodę z tą piękną dyscypliną rozpoczęli już młodzi tancerze z całego regionu. W Studio Tańca Rytmix odbywają się otwarte warsztaty. Kolejne w sierpniu. Jak każde zajęcia w Rytmixie prowadzone są przez najlepszych nauczycieli. Anna Kubera jest certyfikowanym instruktorem Aerial Hoop PFAPA, kurs ukończyła pod okiem Iwony Drzymały oraz Polish Pole Dance Federation Agnieszki Komorowskiej. Przez lata poszerzała swoją wiedzę na indywidualnych lekcjach hip-hopu, jazzu, baletu dla dorosłych, high heels, gimnastyki sportowej jak i kalisteniki. Swoje umiejętności szlifowała pod okiem wielu mistrzów takich jak m.in. Olgi Trifonowej, Yvonne Smink czy Lisette Krol. Regularnie bierze udział w zajęciach indywidualnych z akrobatyki. Została również finalistką Vertical Fit Championship 2017 oraz Akademickich zawodów Pole Dance 2017.Obecnie prowadzi zajęcia w prestiżowej szkole pole dance oraz aerial hoop dla dzieci, młodzieży i dorosłych we Wrocławiu. Zajmuje się przygotowaniem do zawodów a jej podopieczne mają już osiągnięcia na ogólnokrajowym poziomie.

Fot. Rytmix

slajd 1 z 8
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rytmix,   studio tańca,   akrobatyka,   koło cyrkowe,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO