WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koronawirus. Osiem kolejnych przypadków w powiecie tureckim

Dodano: 16.07.2020 12:06
Źródło: LM.pl

Dwie osoby z powiatu tureckiego zakażone przebywają w szpitalach w Poznaniu i w Koninie. Łącznie w czwartek Wielkopolski Urząd Wojewódzki informuje o ośmiu nowych przypadkach.

177 osób - to najnowszy bilans zakażeń koronawirusem w powiecie tureckim. W czwartek Wielkopolski Urząd Wojewódzki informuje o ośmiu nowych przypadkach. Wśród nich dwójka to dzieci, 37-letni, 32-letni, 67-letni i 77-letni mężczyźni oraz 29-letnie i 33-letnie kobiety. Dwie osoby przebywają w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Koninie i Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. 

Łącznie w całej Wielkopolsce doszło do 3342 zakażeń, 187 osób zmarło, a 2324 wyzdrowiały.

W powiecie konińskim i mieście Konin liczba zakażonych od początku epidemii to dwanaście osób. Cztery osoby zmarły, a osiem wyzdrowiało. Hospitalizowane są dwie osoby oczekujące na wynik, a 238 objętych jest kwarantanną (dwie mające wcześniej kontakt z zakażonymi i 236, które wróciły z zagranicy). Wykonanych zostało 1638 testów na obecność SARS-CoV-2, w ostatniej dobie - dwadzieścia. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koronawirus,   epidemia,   Wielkopolski Urząd Wojewódzki,   powiat turecki,   Turek,   kwarantanna,   sanepid,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO