WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Z Gosławic do bulwaru. Trzeci spływ kajakowy #Złap za wiosło!

Dodano: 24.07.2020 12:36
Źródło: LM.pl

Jutro kolejny spływ kajakowy organizowany przez miasto Konin, który odbywa się pod hasłem #Złap za wiosło!

Celem wakacyjnych spływów jest zwiększenie aktywności fizycznej, promocja walorów turystyczno-krajoznawczych Wielkiej Pętli Wielkopolski oraz upowszechnianie kajakarstwa na konińskich akwenach. Spływy odbywają się trzema różnymi trasami. W najbliższą sobotę, 25 lipca o godz. 9.00 uczestnicy wyruszą z przystani Gosławice i przepłyną 14 km, aż do konińskiego bulwaru.

Kolejne spływy kajakowe zaplanowano na 8 sierpnia (trasa Biechowy – Bulwar Nadwarciański – 17 km) oraz 22 sierpnia (trasa Przystań Gosławice – Bulwar Nadwarciański – 14 km). Szczegóły dotyczące imprezy oraz opłat dostępne są na miejskiej stronie internetowej, w zakładce „Turystyka”.

  • Z Gosławic do bulwaru. Trzeci spływ kajakowy #Złap za wiosło!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO