WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Golina. "Posiłek w szkole i w domu". Wyposażą szkolną kuchnię

Dodano: 24.07.2020 12:59
Źródło: LM.pl

Ponad 80 tys. zł kosztować będzie wyposażenie kuchni w Szkole Podstawowej w Golinie. Zakup nowych urządzeń będzie możliwy dzięki dofinansowaniu.

W Urzędzie Miejskim w Golinie podpisana została umowa z firmą, którą złożyła najkorzystniejszą ofertę na dostawę urządzeń i wyposażenia kuchni golińskiej podstawówki. Jak informuje magistrat, zaplecze szkolne wzbogaci się o dobrej jakości sprzęt, który jest niezbędny do przygotowywaniu posiłków dla uczniów.

Inwestycja pochłonie 81 426 zł, a jej realizacja będzie możliwa dzięki pieniądzom z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”.

fot. UM Golina

  • Golina. "Posiłek w szkole i w domu". Wyposażą szkolną kuchnię

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO