WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Elektroniczne umawianie wizyt w ZUS znowu dostępne dla klientów

Dodano: 25.07.2020 12:57
Źródło: LM.pl

Można znowu elektronicznie rezerwować wizyty w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Elektroniczna rezerwacja wizyt przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE)ZUS jest znowu możliwa od 23 lipca. Dzięki niej klienci mają szansę umówić się w dowolnie wybranej placówce, na wybrany i dogodny dla siebie dzień oraz godzinę.

- Wystarczy na swoim profilu PUE w „Panelu Ogólnym” wybrać zakładkę „Wizyty”, a następnie „Rezerwacja wizyty” - informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Osoby, które nie mają swojego profilu, mogą go założyć przez bankowość elektroniczną, profil zaufany, albo podczas wizyty w placówce ZUS.

fot. ZUS

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO