WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Muzyczna podróż z MDK. Astora Piazzoli w muzealnym ogrodzie

Dodano: 28.07.2020 13:05
Źródło: LM.pl

W konińskim muzeum odbył się już trzeci z cyklu koncertów zatytułowanych „Muzyczne podróże z MDK”.

Muzycy Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie oraz tancerki Top Dance MDK Konin wystąpiły wczoraj w ogrodzie Muzeum Okręgowego w Gosławicach. Zebrani, wysłuchali nastrojowej muzyki Astora Piazzoli.

- Na zagranie bardzo trudnej muzyki zdecydowali się muzycy poprowadzeni przez Szymona Wieczorkiewicza. Publiczność zachwyciły m.in. dźwięki niesamowitego wibrafonu czy akordeonu. Koncert na tyle się spodobał, że młodzi artyści musieli bisować. Niektórym utworom towarzyszył sugestywny taniec Kasi Łapaj, Agnieszki Łapaj-Lewandowskiej i Martyny Kulig – informuje Biuro Prasowe konińskiego MDK.

Kolejna odsłona „Muzycznych podróży z MDK” już 3 sierpnia. Wtedy w świat jazzu zabierze Electric Quartet Szymona Wieczorkiewicza, który zagra m.in. Chicka Corei, Johna Patitucciego, Alaina Carona i Pata Metheny. Na zakończenie cyklu, 10 sierpnia wystąpi zespół TSA.

Wejście na koncerty możliwe tylko na zaproszenia. Rezerwacji telefonicznych można dokonywać pod numerem telefonu: (63) 243 77 17. Koncert odbędzie się z wszelkimi obostrzeniami sanitarnymi. Liczba miejsce ograniczona.

fot. Mirosław Jurgielewicz

  • Muzyczna podróż z MDK. Astora Piazzoli w muzealnym ogrodzie
  • Muzyczna podróż z MDK. Astora Piazzoli w muzealnym ogrodzie
  • Muzyczna podróż z MDK. Astora Piazzoli w muzealnym ogrodzie
  • Muzyczna podróż z MDK. Astora Piazzoli w muzealnym ogrodzie
  • Muzyczna podróż z MDK. Astora Piazzoli w muzealnym ogrodzie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO