WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Dodano: 31.07.2020 07:13
Źródło: LM.pl

Msza święta oraz kwiaty pod tablicą pamiątkową. Tak będą wyglądały konińskie obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Jutro, 1 sierpnia o godz. 16.00 rozpocznie się msza święta w kościele św. M. Kolbe w Koninie. Po niej, złożone zostaną kwiaty pod tablicą Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Polskiej Drogi Krzyżowej. Punktualnie o godz. 17.00, w godzinę „W” w mieście rozlegnie się sygnał syreny alarmowy.

Organizatorami konińskich obchodów są: prezydent Konina oraz Miejska Rada Kombatantów i Osób Represjonowanych w Koninie.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar a po tej mszy wszyscy na kwarantannę ?
Dodano: 31.07.2020 13:06    Przez: zx
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO