WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Policjanci ze strażakami i leśnikami na obozie harcerskim w Kiekrzu

Dodano: 4.08.2020 14:34
Źródło: LM.pl

Słupeccy policjanci wspólnie ze strażakami oraz innymi służbami czuwającymi nad bezpieczeństwem, odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. W ostatnim czasie skontrolowali obóz harcerski w gminie Ostrowite.

Mundurowi w związku z porozumieniem Komendy Głównej z organizacjami harcerskimi, prowadzą działania wzmacniające bezpieczeństwo uczestników wypoczynku nad wodą i w terenach leśnych.

- Ważne jest, aby przebywający na obozach harcerze, w ścisłej współpracy z policją i strażą pożarną, mieli zapewniony bezpieczny wypoczynek i znali procedury postępowania związane z możliwością wystąpienia różnego rodzaju zagrożeń np. intensywne opady deszczu, burze, silny wiatr, przestępstwa i wykroczenia na szkodę uczestników, kontakt z substancjami psychoaktywnymi, zagrożenia życia i zdrowia – informuje Marlena Kukawka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słupcy.

W ostatnim czasie funkcjonariusze wspólnie ze strażakami i leśnikami odwiedzili harcerzy biwakujących w Kiekrzu. Podczas spotkania omówione zostały zasady obozowania w lesie i bezpiecznej ewakuacji. Policjanci przeprowadzili też pogadankę w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

fot. KPP Słupca

  • Policjanci ze strażakami i leśnikami na obozie harcerskim w Kiekrzu
  • Policjanci ze strażakami i leśnikami na obozie harcerskim w Kiekrzu

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A gdzie k.....a maseczk ?
Dodano: 04.08.2020 15:18    Przez: ~druh
Na wolnym powietrzu maseczki nie są obowiązkowe.
Dodano: 05.08.2020 08:05    Przez: ~druh II
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO