WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Brak nowych zakażeń koronawirusem w Koninie i pow. konińskim

Dodano: 6.08.2020 09:57
Źródło: LM.pl

W ostatniej dobie koniński sanepid nie odnotował nowych zachorowań na COVID-19. Liczba zakażonych od początku epidemii to 52 osoby.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie informuje o 19 osobach hospitalizowanych w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, w tym 17 osób jest „dodatnich”, a dwie oczekują na wynik. W izolacji domowej jest 20 osób (wszystkie „dodatnie”), a kwarantanną objętych jest 260 osób ( 50 osób z kontaktu, 210 granicznych).

Od początku epidemii w Koninie i powiecie konińskim potwierdzonych zostało 52 przypadków zakażenia koronawirusem, 9 osób zostało wyleczonych, a 6 osób zmarło. Prób w kierunku COVID-19 w sumie pobrano 2310, a w ostatniej dobie – 23.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO