WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ślesin. Garmin Iron Triathlon inny niż zwykle. Utrudnienia w ruchu

Dodano: 12.08.2020 18:51
Źródło: LM.pl

W najbliższy weekend w Ślesinie odbędzie się Garmin Iron Triathlon. Organizatorzy w związku z epidemią apelują o niegromadzenie się kibiców wzdłuż trasy zawodów.

Trathloniści w sobotę, 15 sierpnia wystartują na trzech dystansach. Będą mogli zmierzyć się na 1/2 IM czyli 1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze i 21,1 km biegu oraz tradycyjnie na dystansie 1/4 IM (0,95 km pływania, 45 km jazdy na rowerze i 10,55 km biegu) i 1/8 IM (0,475km pływania, 22,5 km jazdy na rowerze i 5,275 km biegu). Wszystkie trzy dystanse wystartują z brzegu w formule rolling start.

- Zawody w Ślesinie to już bez wątpienia tradycja cyklu Garmin Iron Triathlon, dlatego tym bardziej cieszymy się, że zawody odbędą się, nawet w tym trudnym czasie. To co wyróżnia te zawody, to przede wszystkim szybka trasa, wspaniała atmosfera, dobra infrastruktura, doskonałe skomunikowanie miasta, a także czyste jeziora. W tym roku po raz pierwszy w historii ślesińskiej odsłony cyklu zawodnicy wystartują na dystansie 1/2 IM – informuje Filip Szołowski, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.

W związku z zawodami, na ulicach Ślesina wystąpią ograniczenia w ruchu. Od godz. 8.20 do 16.00 wyłączony z ruchu kołowego będzie Rynek Miejski, ul. Plac Wolności oraz Żwirki i Wigury od skrzyżowania z sygnalizacją świetlną do wjazdu na Rynek Miejski. Od godz. 8..20 do 14.30 wyłączone z ruchu kołowego będą: ul. Żwirki i Wigury (od wjazdu na Rynek Miejski do skrzyżowania z ul. Spokojną), ul. Spokojna, ul. Powstańców Wlkp. (od skrzyżowania z ul. Spokojną do skrzyżowania z ul. Kleczewską), ul. Polna, droga gminna od ul. Polnej do Helenowa, droga gminna Helenowo-Szyszyn, droga powiatowa Szyszyn-Marianowo, droga powiatowa Marianowo-Ostrowąż, droga powiatowa Ostrowąż-Biskupie, droga gminna Biskupie-Sarnowa Kolonia, droga gminna Sarnowa Kolonia do ul. Cegielnianej i ul. Cegielniana. 

Natomiast od godz. 10.00 do 15.50 wyłączone z ruchu kołowego będą: ul. Plac Wolności, ul. Krótka,
ul. Spokojna, ul. Nowomiejska, ul. Żwirki i Wigury, droga wewnętrzna wzdłuż DK25, promenada wzdłuż jeziora Mikorzyńskiego, ul. Przystępka, ul. Berwińskiego. Fragment bulwarów przeznaczony dla rowerzystów będzie wyłączony z ruchu na odcinku od ul. Wodnej do Parku Miejskiego w godz. 10.00 - 15.50.

  • Ślesin. Garmin Iron Triathlon inny niż zwykle. Utrudnienia w ruchu
  • Ślesin. Garmin Iron Triathlon inny niż zwykle. Utrudnienia w ruchu
  • Ślesin. Garmin Iron Triathlon inny niż zwykle. Utrudnienia w ruchu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

tak tak nie gromadzcie sie i nie oglądajcie. Skoro tak to nie nagłasniajcie zawodów, na ktore duuuuzo ludzo bedzia chcialo przyjsc i popatrzec
Dodano: 12.08.2020 19:28    Przez: ~oj

KOMENTARZE

tak tak nie gromadzcie sie i nie oglądajcie. Skoro tak to nie nagłasniajcie zawodów, na ktore duuuuzo ludzo bedzia chcialo przyjsc i popatrzec
Dodano: 12.08.2020 19:28    Przez: ~oj
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO