WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Shopperka - absolutny must have każdej kobiety?

Materiał promocyjny

Dodano: 14.08.2020 10:06

Na rynku istnieje wiele rodzajów toreb. Jedną z nich jest torebka shopper, która w ostatnich latach bije rekordy popularności. Zawdzięcza to swoim walorom praktycznym, a także minimalistycznemu designowi, który potrafi być bardzo estetyczny.

  1. Czym jest torba shopper?
  2. Jakie są wariacje shopperki?
  3. Do jakich stylizacji pasuje shopperka?

Tę wersję torby można dopasować do różnych stylizacji, gdyż występuje w różnych wariantach. Chcąc ją dobrze dopasować, trzeba jednak wiedzieć, czego szukać.

Czym jest torba shopper?

Nazwa shopperka to potoczne określenie torby z uchami, którą zazwyczaj nosi się, trzymając w ręku. Można też nosić ją bardzo wygodnie na zgiętym przedramieniu, a w wersjach z dodatkowymi uchami na ramieniu. Pierwotna wersja powstała jednak w najprostszym wariancie z krótkimi uchwytami, a sama torba wyglądała, jak zwykła torba na zakupy, skąd może pochodzić jej potoczna nazwa.

Jakie są wariacje shopperki?

Tego typu torby aktualnie występują w przeróżnych wariacjach. Przede wszystkim różne modele odznaczają się bardzo zróżnicowaną wielkością, przez co każdy może dobrać taki model, który mu odpowiada. Torebka shopper może też występować z dodatkowymi paskami, które pozwolą na noszenie jej na różne sposoby, co nadaje jej większej funkcjonalności. W standardowej wersji shopperki nie mają kieszeni, jednak można też znaleźć wariacje, które mają dodatkowe kieszenie po bokach zwiększające ich pojemność. Ponadto występują one w różnych stylizacjach, przez co mogą mieć bardziej formalny wygląd, a także luźny i casualowy.

Do jakich stylizacji pasuje shopperka?

Tego typu torba występuje w setkach odmian, w takich sklepach jak https://bonafora.pl/Damska-shopperka. Można dzięki temu dopasować ją do stylizacji odpowiednich na luźne spotkania biznesowe, a także te nieco bardziej formalne, pomimo że z założenia jest to raczej nieformalna torba. W takim przypadku warto bazować na najprostszych wariantach wykonanych ze skóry w stonowanych kolorach. Będzie ona bardzo wygodna i praktyczna, a także zachowa oficjalny wygląd. Są jednak tez wersje całkowicie młodzieżowe i casualowe. Charakteryzują się bardziej ekstrawaganckim krojem, a także jaskrawymi kolorami. Często mają też designerskie napisy albo dodatkowe zdobienia. W takiej formie idealnie nadają się do spotkań ze znajomymi, na co dzień, czy też do szkoły lub na uczelnię. Nadadzą się też do pracy, o ile formalny dresscode nie nakazuje, by były to bardziej formalne torby. Nie należy też zapominać, że dobrze spiszą się podczas urlopu, czy wakacji, gdy trzeba zmieścić do torby dużo rzeczy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kobiety,   zakupy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO