WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek w Sławoszewku. Cztery osoby zostały poszkodowane

Dodano: 17.08.2020 13:54

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 14 sierpnia 2020 r. tuż przed godz. 16.00 w miejscowości Sławoszewek, gmina Kleczew.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały cztery osoby. W samochodzie Audi znajdował się uwięziony mężczyzna.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do uwięzionego mężczyzny przy pomocy urządzeń hydraulicznych oraz udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Zespołów Ratownictwa Medycznego oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wszystkie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala. Dalsze działania strażaków polegały na neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

W akcji ratowncizej uczetniczyli strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kleczew, OSP Sławoszewek, OSP Budzisław Kościelny i OSP Ślesin.

Fot. PSP w Koninie 

  • Wypadek w Sławoszewku. Cztery osoby zostały poszkodowane

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   wypadek w Sławoszewku,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO