WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

PiS zwrócili się o pośmiertne uhonorowanie bohatera z Holandii

Dodano: 21.08.2020 14:59
Źródło: LM.pl

Poseł i konińscy radni z ramienia Prawa i Sprawiedliwości skierowali pismo do prezydenta Andrzeja Dudy z prośba o uhonorowanie tragicznie zmarłego mieszkańca gminy Kazimierz Biskupi.

Do tragedii doszło 2 sierpnia w Holandii. Mieszkaniec gminy Kazimierz Biskupi korzystając z wolnej chwili wypoczywał nad morzem. Kiedy zobaczył tonącą trójkę dzieci, rzucił się im na ratunek. Dzieci udało się uratować, a mężczyzna stracił życie. W ubiegłym tygodniu odbył się jego pogrzeb. Mężczyzna osierocił trójkę dzieci w wieku 2, 10 i 12 lat. Poseł Witold Czarnecki wspólnie z konińską radną Krystyną Leśniewską oraz radnym Dominikiem Szopą, kilka dni temu skierowali pismo do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie pośmiertnego uhonorowania tragicznie zmarłego bohatera.

- Heroiczna postawa i najwyższa ofiara poniesiona przez pana Marcina Kolczyńskiego, który dla uratowania życia trojga dzieci oddał swoje życie i osierocił troje własnych dzieci zasługuje na uhonorowanie, a także upamiętnienie. Jego tragicznie osamotniona rodzina bardzo potrzebuje pomocy i opieki – czytamy w piśmie.

Wnioskodawcy liczą na szybką reakcję prezydenta Polski.

 

  • Zwrócili się o pośmiertne uhonorowanie bohatera z Holandii

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A.slyszeliście na dniach jakiś młody policjant w podobny sposób zmarł i premier przyznał rodzinie rentę specjalną sam z własnej inicjatywy. w internetach sporo tego
Dodano: 21.08.2020 23:14    Przez: ~oj
PiS nawet na tragedii potrafi zbić kapitał polityczny.Czego się dotkną-zamieniają w złoto,zwłaszcza jeśli chodzi o cudze pieniądze.
Dodano: 22.08.2020 19:26    Przez: Grzech Walerian
Szybko się obudziliście był ktoś na pogrzeb ie?
Dodano: 22.08.2020 21:00    Przez: ~gj
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO