WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Starostwo Powiatowe. Komunikacja zmienia system obsługi klienta

Dodano: 29.08.2020 14:50
Źródło: LM.pl

Od września zmienią się zasady obsługi klientów w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Koninie. W wielu przypadkach wizyta możliwa będzie tylko po wcześniejszej rezerwacji przez internet.

Planowane zmiany związane są z rosnącą liczbą zagrożeń koronawirusem w naszym regionie. Wcześniejsza rejestracja telefoniczna ( 63 240-32-74) lub poprzez stronę www.bezkolejki.eu/spkonin można będzie załatwić wszelkie sprawy związane z rejestracją pojazdów nowych i używanych, wymianą dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca na badanie techniczne, zmianą danych technicznych pojazdu oraz zmianą własności pojazdu. W pozostałych sprawach z zakresu wydziału komunikacji (np. praw jazdy, odbiorów stałych dowodów rejestracyjnych, wyrejestrowania pojazdu z powodu demontażu, czasowego wycofania pojazdów z ruchu i ich przywracania do ruchu, zmiany w dowodzie rejestracyjnym, typu: dopisanie współwłaściciela, hak, gaz; stacji kontroli pojazdów i ośrodków szkolenia kierowców; przedsiębiorców prowadzących przewóz rzeczy lub osób) obsługa klientów odbywać się będzie bez ograniczeń, tj. po pobraniu biletu do kolejki w urzędzie lub po wcześniejszej rezerwacji wizyty przez Internet na stronie https://www.bezkolejki.eu/spkonin

– Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form obsługi klienta w sprawie zgłoszeń sprzedaży, nabycia pojazdów poprzez e-PUAP lub w formie papierowej w Kancelarii Starostwa Powiatowego (parter, pok.168). Wnioski i korespondencja, które nie wymagają obecności osobistej (czyli potwierdzenia wpływu), mogą również zostać złożone w skrzynce podawczej znajdującej się w przedsionku głównego wejścia do urzędu. Wszelkich informacji dotyczących pracy wydziału i sposobu załatwienia konkretnych spraw udzielamy też przez telefon. Klienci mogą do nas dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 na numery: prawa jazdy – 63 2403 262; transport, ośrodki szkolenia kierowców, stacje kontroli pojazdów – 63 2403 256; odbiór dowodów rejestracyjnych – 63 2403 254, 63 2403 269, rejestracja pojazdów – 63 2403 274, 63 2403 259, 63 2403 240, 63 2403 20 – informuje Marcin Wietrzykowski, naczelnik wydziału komunikacji w konińskim starostwie.

  • Starostwo Powiatowe. Komunikacja zmienia system obsługi klienta

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO