WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Cztery nowe zakażenia koronawirusem w Koninie i pow. konińskim

Dodano: 30.08.2020 14:28
Źródło: LM.pl

Cztery kolejne potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem w Koninie i powiecie konińskim.

Z najświeższych danych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie wynika, że aktualnie hospitalizowanych jest 8 osób ( 7 osób „dodatnich” i 1 osoba oczekująca na wynik badania), w izolacji domowej natomiast są 23 osoby ( wszystkie „dodatnie”). Objętych kwarantanną natomiast jest obecnie 171 osób ( 25 osób z kontaktu i 146 osób granicznych).

Od początku epidemii w Koninie i powiecie konińskim stwierdzono 74 przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2, a tylko w ostatniej dobie - 4 przypadki. Sanepid podaje również, że do tej pory wyleczonych zostało 31 osób, a 13 osób zmarło.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO