WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Honoratka. Ratownicy wydobyli z wody zwłoki poszukiwanego nurka

Aktualizacja 7.09.2020 17:40
Źródło: LM.pl

Odnaleziono ciało nurka, który od wczoraj był poszukiwany w zbiorniku wodnym w Honoratce, gm. Ślesin.

W niedzielę grupa znajomych z różnych części Polski wybrała się na nurkowanie w Honoratce. Jak informuje Szymon Urycki z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, nurkowie podzielili się na pary.

- Jedna para wypłynęła na powierzchnię, a z drugiej pary nie wypłynął 46-letni mężczyzna – mówi Szymon Urycki.

Poszukiwania nurka rozpoczęły się po godz. 14.00. Około godz. 22.00 akcja została zakończona. Wznowiono ją dzisiaj rano. Na miejscu pracowali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Koninie, specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Koninie, OSP Ślesin, specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z Poznania oraz OSP Mosina z robotem.

Około godz. 17.30 rzecznik konińskiej straży pożarnej - Sebastian Andrzejewski poinformował, że ciało nurka zostało odnalezione i wydobyte na brzeg. 

 

fot. facebook/OSP Ślesin

  • Honoratka. Ratownicy drugi dzień szukają  46-letniego nurka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Raczej się nie zgodzę z tym, teren może i prywatny jak wiele, ale działa komercyjnie. Czyli nastawiony na zarobek, gdzie kto chce ponurkować płaci i nurkuje. To samo się tyczy czegokolwiek innego.
Dodano: 7.09.2020 21:46    Przez: ~oj

KOMENTARZE

Zawłaszczyli sobie pokopalniane jeziorko, wszędzie "teren prywatny" to po co o tym piszecie na ogólnym???? Teren prywatny, to jest wewnętrzna sprawa nurków i rodziny zaginionego
Dodano: 07.09.2020 14:55    Przez: Teren prywatny
Raczej się nie zgodzę z tym, teren może i prywatny jak wiele, ale działa komercyjnie. Czyli nastawiony na zarobek, gdzie kto chce ponurkować płaci i nurkuje. To samo się tyczy czegokolwiek innego.
Dodano: 07.09.2020 21:46    Przez: ~oj
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO