WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Druhowie OSP uratowali życie mieszkańca Szyszyńskich Holendrów

Dodano: 9.09.2020 15:26
Źródło: LM.pl

Do konińskiego szpitala trafił mężczyzna, którego uratowali druhowie OSP z gminy Ślesin.

Wczoraj przed godz. 20.00 do stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie wpłynęło zgłoszenie dotyczące mężczyzny z nagłym zatrzymaniem krążenia w Szyszyńskich Holendarch, gm. Ślesin. Do akcji zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Koninie oraz druhów OSP Ślesin i Szyszyńskie Holendry.

- Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu OSP ustalono, że w jednym z pomieszczeń budynku mieszkalnego leży nieprzytomny mężczyzna, u którego stwierdzono brak oddechu. Druhowie niezwłocznie przystąpili do resuscytacji krążeniowo – oddechowej – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

Podjęte przez druhów czynności, przywróciły oddech u poszkodowanego. Mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym i przetransportowany do szpitala.

fot. KM PSP Konin

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

dlaczego Straż pożarna a nie pogotowie ratunkowe , brawo dla Strażaków
Dodano: 09.09.2020 19:19    Przez: ~gabi
Każdemu kto ratuje należy się podziękowanie.
Dodano: 10.09.2020 08:33    Przez: ~zk
Bo w tych czasach strażacy są od wszystkiego..od usówania pszczół po ratowanie ludzi.. I czasem wystarczy najzwyklejsze Dziękuję..
Dodano: 10.09.2020 12:28    Przez: ~ja
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO